TRAVELNEWS.CZ

Wellness

Vydejte se na privátní ostrov hollywoodských celebrit

brando-5-474x239Hollywoodské celebrity milují soukromý ostrov ve Francouzské Polynésii. Podmaní si také vás.

Kam cestují Češi na jaře - zájem o pobyty v termálech mezi klienty 55+ vzrostl o 13 % oproti loňsku.

1128 1056635942626_202_nČeští turisté pro své jarní cestování využívají prodloužených víkendů, jako jsou Velikonoční pondělí a dále svátky 1. a 8. v květnu, které letos vycházejí na pátek. Velmi oblíbené jsou tematicky zaměřené zájezdy - velikonoční a květinové slavnosti v Evropě (např. květinové slavnosti v Holandsku, velikonoční slavnost s ohňostrojem ve Florencii, velikonoční folklór v Budapešti, květinový festival na Madeiře ad.).

Čím později napadne sníh, tím je lyžování krásnější!

dolni morava zima 2Po váhavém začátku zimy v prosinci není hlad po sněhu ještě zdaleka utišen. V Alpách začalo pořádně sněžit, konečně se dá na sjezdovkách prohánět na pravém nefalšovaném sněhu a ne jen na tom tupém technickém. Lze plánovat delší lyžařské túry, protože dny se prodlužují. Jarní sluníčko a atraktivní paušální nabídky pozdní zimy lákají k lyžařským pobytům.

Exotická Dominikánská republika na palubě luxusních zaoceánských lodí

rcxrgblfntulxaivqk8tp48ag1qa3dtfac--gmirpaiugri1pqzqvfxi 5kb1iuepoaxqqoBílé písečné pláže, národní parky, koloniální památky a nákupní zóny – to vše a mnoho dalšího na vás čeká v Dominikánské republice. Za poznáním tohoto exotického ráje vyráží stále více Čechů na palubách luxusních zaoceánských plavidel. Díky přítomnosti pěti velkých přístavů je možné si prohlédnout nejen historické centrum Santo Dominga, ale i elegantní La Romana, viktoriánské Puerto Plata nebo přírodní ráj na Samaná.

Tajné rituály z Afriky, Havaje i z čínských klášterů

pkdwl6t5wbzl95n8nxhk0azbqk2bstkmgo8aiz ryot-x-ypnnudemwjnqv4r0ixtttovamTaky se v tomto nevlídném počasí nedokážete ničím pořádně zahřát? Vyzkoušejte některou ze zcela nových masáží, které do Evropy dorazily z různých koutů světa, a které mají společně to, že vás zahřejí na těle i na mysli!

Dietolog Stefan Egger: Změňte na podzim svůj jídelníček a zhubnete!

1280x482s„Podzimní příroda má neskutečnou sílu a je prokázáno, že pokud se jí řídíte i na svém talíři, v toto roční období dokážete se svým tělem udělat divy, jaké se vám jindy přes rok nepodaří,“, říká šéfkuchař a dietolog Stefan Egger z rakouského střediska Theresa, kde pořádá pravidelné kurzy zdravého vaření podle přírody, které si už oblíbili také Češi.

Objevte 27 přírodních tobogánů uprostřed tropického pralesa

wpf4uce9qchxcw87r3guxtb7mpsqudvlg1zt1frkh1lkuwbjfx3b-topfdngtyi y0gus20Severní pobřeží Dominikánské republiky je rájem pro dobrodruhy a milovníky přírody. Hlavní atrakci regionu – přírodní rezervaci Damajagua najdeme v tropickém pralese nedaleko města Puerto Plata. 

Odpočiňte si v termálním koupališti Velký Meder

rekreacni bazenKoupaliště THERMAL CORVINUS ve Velkém Mederu na Slovensku, vzdálené 65 km od Bratislavy, se nachází na okraji města u krásného stohektarového lesoparku. Termální voda vyvěrá ze dvou pramenů a má blahodárné účinky na pohybový aparát. Užijí si zde milovníci atrakcí, sportovci i rodiče s dětmi.

Wellness & spa v Dominikánské republice

punta cana maseDominikánská republika nabízí celou řadu možností pro ideální wellness dovolenou. Zdejší hotely kombinují relaxační, kulturní, sportovní a gastronomické programy s cílem nabídnout klientům netradiční zážitky. Společnost Ocean Adventures nyní přichází s unikátním konceptem „Ocean Spa Doctor Fish“, kterému portál TripAdvisor udělil „Certifikát Excelence 2014“.

Strana 5 z 8