TRAVELNEWS.CZ

Wellness

Babí léto na horách – zážitky pro všechny smysly

1160577597Obklopit se horami a lesy a ponořit se do barev podzimu. Načerpat novou energii v pestré hře barev přírody. Nechat se unášet na vlnách vyhřívaného jezerního koupaliště. To je pravá radost ze života.

Masáže v I AM FIT

Kombinací více kvalitních a velmi účinných technik jimiž jsou Dornova metoda, Bowenova tlaková masáž a Kraniosakrální terapie lze dosáhnout výrazného zlepšení, a ve většině případů i zbavení se těchto život znepříjemňujících stavů.

Z vrcholu na vrchol - za požitky z lyžování v salcburském Gasteinském údolí

hotel_gastein_alpentherme1

Rozlehlá velkoplošná lyžařská oblast s terény pro každý vkus a náladu uspokojí každého lyžaře a snowboardistu. Čekají na ně svahy hlubokým sněhem, dlouhé sjezdové tratě i svahy s boulemi. Kolem 50 nejmodernějších lanovek a přes 220 kilometrů perfektně upravených sjezdových tratí vytvářejí z Gasteinského údolí jednu z nejatraktivnějších oblastí zimních sportů v Rakousku.

Užijte si koupání a oslavte s námi svátek zamilovaných relaxací

pool_aquapalace_praha-122909614244374

14. února je den svatého Valentýna, svátek zamilovaných a v AQUAPALACE PRAHA jsme si pro Vás připravili několik dárků. V aquaparku vás čeká Valentýnský týden, při kterém mají všechny slečny, dámy a ženy vstup do Saun pouze za 1 Kč. V sobotu 16. 2. 2013 od 19 hodin proběhne ve Vodním světě Valentýnská párty s koupáním, čokoládovou fontánou, masážemi zdarma a soutěžemi o hodnotné ceny.

Zimní wellness: zkraťte si čekání na jaro!

Nepatříte mezi fanoušky ledu a sněhu, ze zimních radovánek se obvykle neradujete a do jara doslova odpočítáváte každý den? Zkraťte si zimu a zajeďte na pár dní do lázní.  

5 tipů, jak si vybrat lázně

a113-i-006 carolus thermen badehalleDejte na rady zkušených, říká se od pradávna. V souvislosti s výběrem nejvhodnějšího lázeňského pobytu to však nejsou rozumy návštěvníků, ale těch, kteří nabídku tvoří. Skupina ROYAL SPA v loňském roce oslavila už 15. výročí založení. Tvoří ji čtyři lázeňské komplexy a wellness hotel ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky s celkovou kapacitou více než tisíc lůžek a  převážně službami „pod jednou střechou“.

Tip na vánoční dárek: výlet do lázní Bohdaneč

Finskou saunu, masáže, parní lázeň, vířivku, aromaterapii a mnoho dalších procedur pro zdraví, relax a dobrou kondici nabízí Wellness centrum v objektu Léčebných lázní Bohdaneč. Všechny procedury, které návštěvníci v tomto Wellness centru najdou, využívají ryzí alkalické minerálky, která je pro zdejší lázně typická.

Advent v Lázních Bohdaneč: proti vánočnímu stresu

Shánění vánočních dárků na poslední chvíli, uzávěrky pracovních povinností, úklid domácnosti, vaření, pečení a mnoho dalšího. Někdy se zdá, že nám Vánoce přerůstají přes hlavu už začátkem prosince.

Wellness pro muže

„Vše, co je na muži hezčí než na opici, je luxus“, prohlásil rakouský spisovatel Friedrich Torberg. Tato věta sloužila generacím feministek k tomu, aby pěstovaly své předsudky vůči vzhledu mužů.

Strana 6 z 8