TRAVELNEWS.CZ

Wellness Wellness Růžová tajemství Marie Terezie

Růžová tajemství Marie Terezie

img 0541
f1fnbja4aqs3z4 pnxhtkx1otsrp_wxhclrwzi0sykwgex5ettcdfac6kxwzrrwijljblhg
69slbkyjb-m0f-6rpnbtkx1otsrkiifyba1smu0deak1ubcdttcdfac6kxwzrrwijljblhg

Plánujete víkend do hlavního města našich slovenských sousedů, Bratislavy? Nebo se chystáte na nákupy do ráje všech shopaholiků v Parndorfu nedaleko Vídně? Naplánujte si svůj výlet tak, abyste měly čas i samy na sebe!

Dopřejte si oddych třeba v luxusním Zion Spa Grand Hotelu River Park Bratislava, které se nachází v jedenáctém patře moderního hotelu s příjemnou atmosférou. Nejen, že tady budete mít Bratislavu jako na dlani, ale užijete si výjimečné wellness služby. Třeba novinku, kterou jsou přepychové růžové terapie ukryté pod lákavým názvem Růžová tajemství Marie Terezie. Co vás čeká? Regenerační rituály, které vás unesou do voňavého světa krásy a relaxace.

Abyste po celodenním chození po městě, nebo po obchodech, určitě uvítáte růžovou relaxační masáž Mystic Rose s omlazujícím a regeneračním efektem těla, jako i mysli, za použití extra hydratace růžovým hydratačním gelem.

Nestihly jste si doma udělat manikúru? Tak se před výpravou za kulturou, kterou bratislavské město nabízí, nechte udělat růžovou manikúru Rose Glory. Budete při ní relaxovat a vaše ruce i mysl rozkvetou. Navíc si vychutnáte pohár růžového prosecca.

FOTO: Grand Hotel Kempinski River Park