TRAVELNEWS.CZ

Wellness

Therme Erding

soubor 8áte rádi aquaparky s mnoha zábavnými a relaxačními složkami? Koupete se rádi v termálech? Pak Therme Erding jsou pro vás to pravé. Nacházejí se v bavorském městě Erding, vzdáleném 30 km od centra Mnichova a představují ohromný vodní areál plný zábavy, sportu a relaxace - i s možností ubytování.

Kouzlo relaxace v soukromí

 havel_jpg 3_hotelZapomeňte na únavu všedních dní a vydejte s námi se do wellness Infinit Na zámku, kde si můžete vychutnat relaxaci v soukromí a mít saunu, whirlpool či masáže jen sami pro sebe.

Léto v Aquapalace Praha se ponese na vlnách Mexika.

jv indie palmyNejzábavnější aquapark ve střední Evropě přenese všechny návštěvníky do pestrobarevného Mexika a po celé léto nabídne bohatý animační program pro ratolesti každého věku. Aquapalace Praha si připravil také spoustu novinek, jako je zcela nový povrch Divoké řeky, hudba v tobogánu nebo zcela nové dětské brouzdaliště.

Putování údolím Gasteinu: zvláštní síly existují

ivan nehera_novyzamek_kostelec_no-569x433Jdeme budoucnosti s důvěrou naproti, až tam, kam nás zavedou naše objevitelská srdce. Do nitra Gasteinu, údolí, dýchajícího zdravím, dechberoucího horského světa, který srší originalitou. Tento svět udržuje tělo i duši v rovnováze svou alpskou silou.

Užijte si s dětmi jarní prázdniny plné her

0dskxslppymwu19mrairgzxqlzyhdwtermws arbzjx9wdyhjrnnu_-sgdslng3gjqqz7jaŘíkáte si, jak děti zabavíte v průběhu týdenního volna? Co takhle vyrazit za teplem, mořem a zábavou? Přijďte si užít karibskou oázu v čestlickém Aquapalace Praha plnou vodních radovánek i pravého mořského vlnobití, a navíc s bohatým animačním programem, který zabaví ratolesti v každém věku.

Kouzelné prázdniny v Aquapalace Praha

os4Prodlužte si léto a zavítejte během podzimních prázdnin do nejzábavnějšího aquaparku u nás. Aquapalace Praha nabídne dny plné vodních radovánek, adrenalinových zážitků a bohatého animačního programu pro děti. Akce Kouzelné podzimní prázdniny se koná od 27. do 30. října 2021. V neděli 31. října se pak můžete těšit na pravý, strašidelný Halloween!

Nenechte si ujít SaunaFest 2021

vana pro uhliitou koupel v podob lokyVšichni příznivci této zdraví prospěšné činnosti by si měli v kalendáři poznamenat termín letošního mezinárodního festivalu SaunaFest, který se bude od 12. do 15. srpna konat v největším Saunovém světě v České republice, v Aquapalace Praha. V rámci festivalu se představí zahraniční hosté z Belgie, Dánska, Itálie, Malajsie, Maďarska či Polska. Ani letos nebude chybět prohřívání ve speciálních stanech, metličkování nebo peelingový bar.

Tipy na letní výlety: 4 místa, která musíte navštívit v Mariánských Lázních

cyklostezka v_okoli_kosikovskeho_potoka_tsk_praha_5Mariánské Lázně změnily svou tvář. Pandemie koronaviru pozměnila strukturu tamní hotelové klientely. Cizince nahradily české rodiny s dětmi, které v loňském roce představovaly celých 85 procent hostů. Drahé služby a mnoho zahraničních turistů, kterým se přizpůsoboval veškerý společenský život. Přesně takovou pověst měly před začátkem pandemie koronaviru Mariánské Lázně. Tvrdé restrikce a odliv zahraničních hostů však situaci změnil. Nyní je toto lázeňské město místem, které si pro dovolenou vybírají české rodiny s dětmi.

Putování údolím Gasteinu: zvláštní síly existují

0ebzxto1rh1nlwa5 gargzxqlzxq1sbljlzzwzv30gqjd8ghjr2utp-sgdslng3gjqqz7jaJdeme budoucnosti s důvěrou naproti, až tam, kam nás zavedou naše objevitelská srdce. Do nitra Gasteinu, údolí, dýchajícího zdravím, dechberoucího horského světa, který srší originalitou. Tento svět udržuje tělo i duši v rovnováze svou alpskou silou.

Strana 1 z 8