TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely

Lázně Rajecké Teplice nabízejí kombinaci konferencí s lázněmi

krt-aphroditepalace-restauracia1Konference už nemusí být jen nudnou záležitostí v obyčejném hotelu bez možnosti strávit zbývající volný čas smysluplnou a příjemnou činností. Nyní se dá spojit práce s relaxací. Takové spojení nabízejí i Lázně Rajecké Teplice, kde vám na míru připraví konference, workshopy, rauty, bankety, firemní a teambuildingové akce. Potěší také individuální přístup ze strany manažerů při pořádání akcí, nebo při výběru outdoorových aktivit, nebo kulturních programů. Není mnoho lázeňských míst, které by nabízely kombinaci Spa and conference, proto jsou Lázně Rajecké Teplice tím pravým místem pro každou firmu.

Úbytek ruských turistů v Turecku ovlivní ceny pobytů v hotelech vyšší kategorie.

0eiielde-my0mshste8ln4fia1lcjz-38uovwwdsvmxfc0qdne3aao3a94p5ziownngpoqiÚbytek ruských turistů se nejvýrazněji projevuje v Turecku a Řecku. Přestože zájem o Istanbul v segmentu eurovíkendů je na českém trhu rostoucí, prodej letních pobytových zájezdů do Turecka je srovnatelný s loňskými výsledky. Turecko v letošním roce navštíví méně Rusů, naopak podle odhadů Německé asociace cestovních kanceláří o 2 % více Němců.

Kam za golfem? Zkuste Slovensko!

a9fvebkdvtdtqzhwc8yln4fia1kvmiidn6o3rlwimosxfa0qnp8wm-3a94p5ziownngpoqi15 km bežeckých lyžiarskych tratí na golfovom ihrisku Black Stork, A PGA Golf Course vo Veľkej Lomnici, začiatkom marca vystriedali zimné gríny. Letné gríny otvárame už v sobotu 28. marca 2015 na dvoch deviatkách Taylor (A) a Braid (B). 

Wellness hotel Chopok

154 0002Wellness Hotel Chopok **** v Jasné získal podle hodnocení Trend TOP hotely a restaurace, opět i pro rok 2015 ocenění nejlepšího 4 * hotelu na Slovensku. A tak jsme se zeptali Vladimíry Klaučové z marketingového oddělení Wellness hotelu Chopok na to, v čem je tajemství úspěchu.

Tip: Wellness Hotel Chopok v Jasné

0144 0001Wellness Hotel Chopok **** v Jasné získal podle hodnocení Trend TOP hotely a restaurace, opět i pro rok 2015 ocenění nejlepšího 4 * hotelu na Slovensku. V tomto roce rozšířil kapacity, když otevřel nové moderní kongresové centrum PRASLIČKA s kapacitou 360 osob a rozlohou 316 m². Kromě toho je klientům k dispozici i dosavadní kongresové centrum PLESNIVEC s kapacitou 150 osob a rozlohou 173 m².

Tip: hotel Cadet na Miami Beach

img 5695-960x430

hdr1-960x430armature-2-960x430O Miami se říká, že je to místo, kde zažijete ty nejlepší párty v celé Americe, a kde se vám splní vaše tajné sny. A je to pravda, i když třeba jen na jednu noc. 

Terapie „pohádkovou“ místností: Janské Lázně otevírají místnost Snoezelen

 mik8698 smallDětští pacienti Janských Lázní mohou využívat zajímavou terapeutickou metodu. Jejím základem je unikátní prostředí multismyslové místnosti Snoezelen.

Kam na Silvestra?

web kempinski-hotel-river-park-bratislavaexterior-41920x1080Silvestr je za dveřmi a vy se stále rozhodujete, jak ho strávíte? Máme pro vás pár tipů na ty nejlepší večírky v luxusním prostředí. A nejen v našem hlavním městě.

Nákupy budoucnosti v Monte Carlo

h3nfe8hxvtuxpxo5 exatkol leexgtpwl6iz7tnwpqt8focko7r29ahmonck6yv2r-yoccChcete pro svoje milované pořídit jedinečné luxusní dárky na Valentýna? Spojte příjemné s užitečným, udělejte si výlet do Monaka a navštivte nový komplex Les Pavillons de Monte Carlo v zahradách Boulingrins v srdci Monte Carla.

Strana 5 z 9