TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely

Vienna House vstupuje na mezinárodní hotelový trh

andels by vienna house lodz-054Největší rakouská hotelová skupina představí k 1. únoru 2016 svou novou podobu. Z Vienna International Hotels & Resorts se stává Vienna House. Pod novou značkou Vienna House jsou sjednoceny jednotlivé městské a rezortní hotely, „andel's by Vienna House" představuje designové hotely, „angelo by Vienna House" pulzující byznys hotely a „Vienna House Easy" jednoduché, ale stylové hotely.

Patejdl chystá specialitku! Předvede ji v Tatrách!

2ugmzbksx6azmou-9x xi1twl4z_eevksnqoq5twra672qymyzxpfmeuy95niffq6czj9lyPopulární zpěvák a textař Vašo Patejdl, který je neodmyslitelně spjat se slovenskou legendární kapelou Elán, míří do hor. Tentokrát ho sem netáhnou zimní sporty ani procházky snovou tatranskou přírodou, ale jeho milovaná hudba. Tentokrát oblečená do velmi speciálního hávu.

Vánoční Bratislava zve na lokše i parfémy

-qxmmmhf32epzlvnlgtfv-ccy3klbvfmruotp yn4twxzvsv1-g9qw3gf6qz7ko2fpgvwoiV Bratislavě začínají vánoční trhy už 1. prosince, kdy bude slavnostně rozsvícen strom. Vánoční trhy se ovšem v Bratislavě konají hned na více místech. Na Hlavním náměstí najdete stovku tradičních stánků, na Františkánském náměstí si můžete dopřát tradiční slovenské lahůdky a především nakoupit vánoční zboží.

30. 8. 2015 - NEDĚLNÍ BRUNCH S VÝHLEDEM V RESTAURACI HRADČANY * ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI -

jdojzixoakxq3xs3a5zz88our-6ud0kkz2-kfv87 c_ipa--yjdcbsl8m0a1il9scjrlxv4Přijďte si s rodinou a přáteli vychutnat nedělní brunch plný báječných specialit, které pro vás připravil šéfkuchař Petr Patočka se svým týmem. Pro děti je připraven speciální dětský program. NEDĚLNÍ BRUNCH SE KONÁ NA ROZLEHLÉ TERASE LUXUSNÍHO HOTELU SAVOY S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA PRAHU, PETŘÍNSKOU ROZHLEDNU A STRAHOVSKÝ KLÁŠTER.

Nechte se hýčkat v Health Spa Hotelu Dvořák v Karlových Varech

88jV září letošního roku uběhne rovných 25 let od otevření čtyřhvězdičkového Superior Health Spa Hotelu Dvořák v Karlových Varech. Za tuto dobu hotel přivítal ve svých 126 pokojích na 120 000 hostů. Většina z nich se do hotelu opakovaně vrací, aby si zde odpočinula a načerpala novou energii. Kromě dlouhodobých léčebných pobytů se v posledních letech těší velké oblibě také wellness víkendy, pro které je Health Spa Hotel Dvořák jako stvořený.

Tip: Trump National Doral Miami

halloween v centru ern mostTrump National Doral Miami se nachází na Floridě. Leží necelých 10 km od mezinárodního letiště v Miami a přibližně 20 km od centra Miami. Centrum města Fort Lauderdale je vzdálené přibližně 67 km.

Romantická večeře ve vežičce

resizedimage480319-tower-dinnerSlavíte výročí seznámení nebo svatby, chcete vaší drahé polovičce udělat radost jen tak, nebo chcete zapůsobit na svůj nový objev? Máme pro vás tip na to, jak toho můžete snadno dosáhnout.

Co vás čeká v Dětenicích

ivmuyz9hciypr-1qd5q-bibr6ouzwd1r hww90oklmznhxq4aw1rg0o5jenwxzjpu1gkw10V Zámeckém resortu v Dětenicích můžete zažít výlet do středověku a zakusit na vlastní kůži, jak žili naši praprapředkové. Ale nemusíte se bát, nemají tam stroj času, jen dokonalé kulisy středověkého života.

Noc v oblacích? Navštivte Lomnický štít!

2i5am11 aux23lyrtulg1ipf3nfg6ygrcylnd4ddi-avnkwqsqxudfanuqn8s8y1ot_swscPlánujete cestu do Vysokých Tater a rádi byste si odvezli opravdu originální zážitek? Vydejte se na druhý nejvyšší vrchol těchto nejmenších velehor světa - Lomnický štít. Navštivte místo, kde se točil dnes již legendární film Anděl na horách, vychutnejte si neopakovatelné výhledy na okolní hřebeny a podhůří a prožijte noc v oblacích.

Strana 4 z 9