TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely

Bohatá nabídka hotelu Hochschober

1157872240Skvěle vybavený hotel, sjezdovky, lyžařské bežecké trasy a turistické stezky vedoucí přímo ke dveřím hotelu a všude dostatek místa k uvolnění a odpočinku: hotel Hochschober je svět pohody, který stejnou měrou osloví tělo, ducha i duši.

Hotel Lärchenhof v malebném středisku Katschberg

fc7efed3c8e13014Katschberg (1066 m - 2220 m) je skiregion, který nabízí sedmdesát kilometrů sjezdovek vysoko v horách na samé hranici spolkových zemí Salcbursko a Korutany. Síť sjezdovek tvoří převážně lehké až středně těžké tratě. Nemusíte se ale bát, že bude málo sněhu, všechny tratě jsou uměle zasněžovány.

Degustační menu Kouzlo Piemontu ve Velkých Karlovicích

restaurace vyhldka - lanternaZážitková restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích nabídne gurmánům od 12. ledna do 28. února degustační menu Kouzlo Piemontu, jež představí vína této známé vinařské oblasti a pokrmy inspirované italskou michelinskou kuchyní ve valašském duchu.

Dvojí vyznamenání pro Constance Hotels Experience

constance-lemuria-resort-seychellesConstance Hotels Experience s potěšením oznamují, že dva z jejich resortů na Seychelách a na Madagaskaru byly vyznamenány na ceremoniálu devatenáctých World Travel Awards 2012, které se konaly 18. října 2012 v InterContinental Singapore:

Tripadvisor ocenil hotel Constance Belle Mare Plage

Renomovaný a světově uznávaný cestovatelský portál tripadvisor.com s potěšením předal ocenění „Certificate of excellence“ hotelu Constance Belle Mare Plage. Certifikát je předáván na základě objektivního a dobrovolného hodnocení uživatelů portálu, který daný hotel navštívili.

Za podzimními barvami do Turracher Höhe

am-hotel-hochschober-seebad highRanní mlhy navozují mystické nálady, barevné listí šustí při procházkách pod nohama, čerstvý větřík fouká kolem jezera, ale přesto ještě není taková zima, aby okouzlující jasné podzimní dny nelákaly pobýt v přírodě a kochat se podzimními barvami.

Prezentační odpoledne - workshop v hotelu Morris

ijeďte si odpočinout DO LIBERECKÉHO KRAJE! NORTH BOHEMIA CONVENTION BUREAU , o.p.s. Vás zve na: PREZENTAČNÍ ODPOLEDNE - WORKSHOP ve čtvrtek 13. září 2012 od 16.00 hodin v Hotelu Morris**** Česká Lípa.

Od oltáře do PIVOTELU?

 igp6185Hrad Karlštejn zlákal nejednu nevěstu a ženicha svým kouzlem historie a nádherného prostředí k vyslovení svého „ANO“. Okolí Karlštejnska však skrývá další unikátní skvost v podobě prvního PIVOTELU na světě, jež jistojistě stojí za návštěvu a ochutnání jedinečného piva MMX.

Evropské metropole trochu jinak

Článků o památkách ve velkých světových i evropských městech jste už určitě četli spoustu. Rady, kam se podívat, co určitě nepropásnout a na co si dát pozor, byste mohli rozdávat jako ostřílení průvodci. Pojďme se teď ale společně podívat na to, co o Berlíně, Vídni nebo Budapešti v turistických průvodcích možná vůbec nenajdete.

Strana 7 z 9