Svět

Svět

Za golfem do Tuniska

Říká se, že jakmile se v Tunisku otevře nové golfové hřiště, okamžitě je zařazeno do seznamu chráněných přírodních rezervací. Natolik je okolní příroda nádherná! Skutečně můžete tato golfová hřiště považovat za oázy nebo zahrady. Desítka golfových hřišť je citlivě zasazena do okolní krajiny, ve které, podle oblasti, převládají duby, eukalypty, stoleté olivové háje nebo datlové palmy.

Tunisko: Port El Kantaoui - Hotel Riu Imperial Marhaba a Golfové hřiště EL KANTAOUI GOLF CLUB

golfport2Nedávno zrekonstruovaný luxusní hotel je součástí známého řetězce RIU se nachází přímo na písčité pláži nedaleko známého luxusního jachtového přístavu Port El Kantaoui. Do přístavu se dostanete příjemnou procházkou podél moře.

Stále více Čechů vybírá letní dovolenou podle zázemí pro vodní zábavu

Češi si již zvykli trávit volný čas ve sportovně relaxačních komplexech a víkendové návštěvy aquaparků jsou na běžném programu mnoha českých rodin. Nyní tento trend hraje roli i při volbě letní dovolené.

Zima v luxusních horských rezortech i na pláži

Pro příznivce chladného období a sněhových radovánek jsme pečlivě vybrali luxusní horské rezorty , především pak z oblasti Francouzských a Švýcarských Alp, které jsou přímo situovány ve známých a vyhledávaných horských střediscích. Všechny vybrané rezorty jsou ve výborné dostupnosti těch nejlepších evropských sjezdovek všech úrovní a nabízejí patřičný komfort ubytování a služeb pro páry, jednotlivce i pro rodiny s dětmi.

České aerolinie mění koncepci létání do Baku

V prosinci České aerolinie zahájí vlastní operování do Baku, metropole Ázerbájdžánu. Mění tak stávající koncepci založenou pouze na code-share spolupráci se společností AZAL – Azerbaijan Airlines. První letoun do Baku České aerolinie vypraví v neděli 18. prosince.

Ostrov Prince Edwarda: dosud neobjevený golfový ráj

Ostrov prince Edwarda – jak už název napovídá je jedinou provincií Kanady, která se rozkládá celá na ostrově. Je to nejmenší provincie, má zároveň i nejméně obyvatel. Naopak hustota zalidnění je v této oblasti největší. Je také velmi oblíbený mezi turisty.

Karibu Keňa, aneb vítejte v Keni

Hory s ledovci a sněhem pokrytými vrcholky, přes údolí a široké travnaté pláně až po pouštní krajinu, tak rozmanitá je Keňa. Pobřeží lemují korálové útesy, dostupné nejen potápěčům, ale i těm, kteří rádi objevují krásy korálů a ryb jen se šnorchlem. Keňa je rájem pro všechny, kteří mají rádi přírodu i dobrodružství.

Čína - turistická destinace 3. tisíciletí

V souvislosti s politikou otevírání se světu – politicky, kulturně i ekonomicky se stále zvyšuje počet turistů, kteří cestují do a z Číny.  Svá slova velvyslanec Čínské lidové republiky v Praze  - J.E. panem YU Quingtai podpořil i čísly – podle údajů Čínské národní správy turistického ruchu vycestovalo z Číny 57 mil. osob, což činí 20% nárůst proti roku 2009.

Strana 35 z 35