TRAVELNEWS.CZ

Styl

Dovolená na míru: cestujte autem po Evropě

Odjezd na dovolenou nemusí nutně znamenat jen cestu na letiště. Řada turistů volí oblíbenou a pohodlnou leteckou dopravu, ale někteří dávají přednost cestování vlastním vozem, protože tím získávají dovolenou na míru.

Tipy na vánoční nákupy do Londýna

Vánoce se opět neúprosně blíží a pomalu nastává čas přemýšlet, kde letos pořídíme vánoční dárky pro své nejbližší. Pokud vám již nestačí nabídka českých obchodů, nebo chcete rodinu a přátele potěšit něčím skutečně výjimečným, vydejte se na nákupy do vánočního Londýna. Je dokonce docela dobře možné, že i ušetříte.

První rakouský barometr požitků

theresa015 04Optimisticky, šťastně, vyrovnaně, uvolněně a zdravě: tak se cítí skuteční labužníci - tedy ti, co si jídlo umí důkladně vychutnávat – to je výsledek rakouské ankety „První rakouský barometr požitků“. Bohužel to dokáže jen 17,4 procent Rakušanů, zbytek s tím má spíš problém...

Berlín aneb metropole hledá novou tvář

Dnešní Berlín je městem světového formátu, leží v srdci starého kontinentu, je kreativní a pulzující jako nikdy předtím, je magnetem miliónů návštěvníků, metropolí velmi otevřené, mezinárodně orientované a pohostinné země. Reprezentuje nové Německo, jak jej svět dosud neznal.

Strana 52 z 52