Wellness Wellness Kterým wellness hotelům dali návštěvníci v roce 2020 nejlepší hodnocení

Kterým wellness hotelům dali návštěvníci v roce 2020 nejlepší hodnocení

stezka 2

Hledáte pro sebe nebo své blízké wellness hotel v Česku? Pak se inspirujte výběrem hotelů na Spa.cz podle hodnocení jejich návštěvníků za rok 2020. V seznamu jsou zahrnuta ubytování ze všech koutů republiky a najdete v něm jak tradiční lokality, tak i místa, která nejsou tak známá, ale rozhodně vás mile a příjemně překvapí.

Hotel Radun

Hodnocení spa.cz: 97 %

Láká vás východní Morava? Pak si pro svůj odpočinek vyberte Lázně Luhačovice a v nich rodinný Hotel Radun, který vás nadchne svým originálním pojetím interiéru ve zrekonstruované prvorepublikové vile i excelentními službami. Čeká vás útulná a luxusní atmosféra a individuální přístup. Rozhodně oceníte jeho polohu, protože se nachází v blízkosti lázeňského parku, z něhož dýchá klid a pohoda, ale zároveň z něj není daleko do centra města. Místní terapeuti vám připraví procedury přímo na míru nejen podle vaší fyzické kondice, ale i psychického rozpoložení. K masážím používají vlastní bylinné oleje z okolní přírody, díky nimž se budete cítit dokonale uvolnění. Hosté si vedle profesionálního personálu a celkového přístupu chválí i kuchyni a další služby.

Château Šanov

Hodnocení spa.cz: 97 %

Toužíte se schovat do přírody a utéct od ruchu města? Pak je zámecký hotel Château

Penzion Královské lázně

Hodnocení spa.cz: 97 %

Středočeské lázeňské město Poděbrady ví, jak se zapsat do lidského srdce. A stejně tak to umí Penzion Královské lázně. Penzion má perfektní polohu na Jiřího náměstí, tedy přímo v centru města. Za pár minut se dostanete jak na kolonádu, tak třeba na procházku k řece. Menší ubytovací zařízení nabízí, na rozdíl od velkých hotelů, soukromí, klid a individuální péči. Na té si majitelé penzionu obzvlášť zakládají. Privátní wellness se nachází přímo v penzionu a kromě intimní atmosféry si zde můžete užít i celou řadu relaxačních i léčebných procedur.

Villa Beatika

Hodnocení spa.cz: 96 %

Milujete romantickou atmosféru Českého Krumlova, ale odrazují vás ulice plné turistů? Pak vyzkoušejte prvorepublikový Boutique Hotel Villa Beatika, který se nachází na vyvýšenině nad starým městem na okraji parku, jen 5 minut chůze od náměstí Svornosti, navíc v bezprostřední blízkosti lesů a luk. Na klidnou procházku se tak můžete vypravit třeba na Křížovou horu s opravenou kapličkou. V hotelu na vás čeká 10 prostorných, individuálně zařízených pokojů ve stylu hudebních hvězd. Hosté se

sem rádi vrací pro milý personál, vynikající snídaně, krásný výhled na město a především klid.

Zámecký hotel Liblice

Hodnocení spa.cz: 96 %

Bydlíte v Praze a zatoužili jste po chvilce klidu? Nemusíte jezdit daleko. Zámecký hotel

Penzion Na kraji lesa

Hodnocení spa.cz: 95 %

Kdo chce skutečně uniknout od každodenních starostí, ať si vybere Penzion Na kraji

Hotel Klein

Hodnocení spa.cz: 95 %

V Moravskoslezském kraji by neměl vaší pozornosti uniknout Hotel Klein v Sobotíně. Nachází se nedaleko Šumperka na hlavním tahu do Ostravy. Velkorysé prostory zrekonstruovaného zámku rodiny Kleinů vás přenesou do poloviny 19. století a okouzlí vás nejen převládajícím historickým slohem, ale také důmyslným propojením dobových prvků s moderními technologiemi. Hotel je obklopen romantickým zámeckým parkem s velkým okrasným rybníkem. Za prozkoumání pak určitě stojí také okolní příroda, která doslova vybízí k pěší turistice či cyklistice. Resort nabízí rozmanitou nabídku sportovních aktivit – tenis v kryté hale, stolní tenis, posilovnu i bowlingovou dráhu. Perličkou nabídky relaxačních aktivit je určitě bazén v proskleném prvním patře s velkolepým výhledem do tří stran na zámek a jeho okolí, doplněný vířivkou a odpočinkovou zónou