TRAVELNEWS.CZ

Styl Styl Léto v parku v královéhradeckém Festivalparku přivítá Mňágu a Žďorp, Jelena a Jaromíra Nohavicu

Léto v parku v královéhradeckém Festivalparku přivítá Mňágu a Žďorp, Jelena a Jaromíra Nohavicu

zakharova rodkin_francesca_photo by alain hanel

Léto v parku, koncertní série probíhající od července do září ve Festivalparku na letišti Věkoše v Hradci Králové, přivítá 30. 7. Mňágu a Žďorp.

Kultovní kapela z Valmezu, Mňága a Žďorp, se formovala roku 1983. Na kontě má téměř dvě desítky studiových alb, několik výběrových desek, EP i DVD, jejich písně doslova zlidověly. Aktuálním deska se jmenuje Třecí plochy a je již čtrnáctým studiovým počinem kapely. Během pandemie vydala formace také Přístav Unplugged, záznam livestreamu z hospůdky Přístav ve Valašském Meziříčí, který proběhl v květnu 2020 během nouzového stavu vyhlášeného kvůli nemoci covid-19.

Koncert proběhne v otevřeném šapitó, návštěvníci se tak nemusí obávat deště. Kromě koncertu se mohou těšit na nově upravené prostory Festivalparku, využít možnost kempování a parkování.

Léto v parku dále zve na koncert písničkáře Jaromíra Nohavici 2. září nebo kapely Jelen 3. září. Program bude postupně doplňován na www.letovparku.cz, vstupenky v prodeji na Goout.net nebo v Trafice Non Stop v hotelu Grand v Hradci Králové.

Organizátoři připravují na léto také Rock for People Hope s hvězdami jako The Hives, Maneskin, Missio a JC Stewart i rodinný bejbypankový festival Kefírek.

Fotografie ke stažení: http://bit.ly/Leto_v_parku_FOTO

YouTube: Mňága a Žďorp https://youtu.be/K06b58SwSR0 Jelen https://youtu.be/DtW01mBYGzo Jaromír Nohavica https://youtu.be/TJmNfVFMO-E

www.facebook.com/letovparku360 https://letovparku.cz