TRAVELNEWS.CZ

Top Hotely Top Hotely Vstříc sladkým zážitkům na Prague Cake Festival!

Vstříc sladkým zážitkům na Prague Cake Festival!

dirt

Už máte rádi klasické české zákusky nebo francouzské speciality, na Prague Cake Festivalu si přijdete na své. Můžete ochutnat od každého vystavovatele něco, a pak to, co si vaše chuťové buňky zamilují odnést domů za speciální festivalové ceny. Kromě toho, že můžete ochutnávat, jsou na programu také akce a různé workshopy, kdy se podíváte na triky profesionálů, kteří ukáží více ze světa pečení a zdobení.

Chybět nebudou ani soutěže o sladké ceny a aktivity i pro ty nejmenší návštěvníky. Každý návštěvník navíc obdrží los do tomboly, která bude losována třikrát během dne – v 11:00, ve 13:00 a v 17:00.

Kdy, kde a za kolik?

Třetí ročník unikátní akce pro milovníky sladkých delikates se koná od 10:00 do 19:00 v sobotu 11. listopadu v Orea Hotelu Pyramida, na adrese Bělohorská 24, Praha 6. Vybírat můžete z několika kategorií vstupného, základní vstupné v předprodeji za 200 Kč (na místě 250 Kč) zahrnuje 5 degustačních porcí a je časově omezené. VIP vstupenka je na vstup po celý den a zahrnuje welcome drink a 10 degustačních porcí.

Adéla Hansen, Omnimedia, s. r. o.  Tel.: +420 604 370 843, E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript