TRAVELNEWS.CZ

Styl

GTM Germany Travel MartTM 2021 se zaměřuje na oživení německého turistického incomingu

jv indie palmyStrategie obnovy, Market Insights a obchodní platforma na nejdůležitějším B2B workshopu pro německý turistický incoming - velký zájem německých poskytovatelů a mezinárodních nákupčích.

Program Rock for People 2020/2021 se přesouvá na rok 2022

knoedelfest-druck-47Vzhledem k přetrvávající pandemii Covidu - 19 oznamuje festival Rock for People, že se vyprodaný ročník 2020/2021 v plánované podobě neuskuteční a přesouvá se na 16. - 18. června 2022. Zakoupené vstupenky nadále zůstávají v platnosti na příští rok, postupně budou také oznamováni znovupotvrzení interpreti.

Honba za petrklíči začíná

0birnenkorb-mostviertel--dBotanický ústav AV ČR a Český svaz ochránců přírody vyzývají širokou veřejnost k hromadnému zkoumání prvosenek jarních v rámci mezinárodní aktivity „Honba za petrklíči.“ Veřejnost při ní na jarních procházkách přírodou zaznamenává vzhled květů nalezených petrklíčů, a následně posílá data vědcům pro potřeby výzkumu.

Německý vinařský institut vstoupil na český trh

0birnenkorb-mostviertel--dNěmecký vinařský institut (Deutches Weininstitut – DWI) se v letošním roce rozhodnul rozšířit svoje mezinárodní marketingové aktivity a vstupuje na český trh. 

Labská bouda znovu zažívá dramatický příběh Hanče a Vrbaty

produkceNa autentických místech v Krkonoších pokračuje natáčení filmu Poslední závod. Drama z počátků lyžařského sportu podle skutečné události vzniká v produkční společnosti Punk Film, v režii Tomáše Hodana, který je zároveň autorem námětu a scénáře. 

 

Báječné zážitky: Pojeďte na seznamovací víkend do Jizerských Hor

8j6a9788Nedaří se vám seznámit? Pořád jste single a nechcete být? Chcete poznat nové lidi? Nebo si jen tak vyrazit na hory? Naše vztahová poradkyně Veronika, která se věnuje organizování společenských akcí už přes 10 let, pro vás se svým týmem připravila úžasné akci pro všechny nezadané na chatě v Jizerských Horách.

Bude padělání očkovacích průkazů trestný čin?

0image002Letošní rok by letecké společnosti ve své firemní historii nejraději vymazaly. Stejně tak by to s chutí udělaly všechny subjekty, které spadají do oblasti cestovního ruchu. V polovině února uzavřela letecké spojení se světem Čína. Uzavírka celosvětového leteckého provozu vyvrcholila v polovině března. 

Zimní střediska otevřou 18. prosince 202

pavilon lesnho prameneDne 4. prosince vyhlášením potvrdil ministr zdravotnictví Jan Blatný, že od 18. prosince mohou otevřít tuzemská zimní střediska, tedy vleky a lanovky.

VELETRH CZECH TRAVEL MARKET SE V TERMÍNU 24.–25. 11. 2020 NEKONÁ! PROBĚHNE 23.–24. 11. 2021!

h75xl650 palmgolf ourika marrakechVážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si vás informovat, že s ohledem na aktuální situaci se jubilejní 5. ročník veletrhu CZECH TRAVEL MARKET, původně plánovaný na 24.–25. 11. 2020, nekoná.

Strana 7 z 52