TRAVELNEWS.CZ

Čechy a Slovensko Čechy a Slovensko Halloween v Hard Rock Cafe Praha

Halloween v Hard Rock Cafe Praha

halloween drinks

Blíží se nejstrašidelnější večer v roce - Halloween, který se v Hard Rock Cafe Praha již tradičně slaví dětským brunchem, večírkem pro dospělé i speciálními položkami v menu! Na své si tak přijdou milovníci hudby, zábavy i dobrého jídla a pití. Celé oslavy se ponesou v příjemné strašidelné atmosféře se stylovými dekoracemi.

Rodiny s dětmi mohou přijít na dětskou party, která se koná v sobotu 27. října od 10:00 do 11:30 hodin. Připraven bude bohatý zábavný program s dětským koutkem či malováním na obličej. Vrcholem pak bude soutěž o nejlepší kostým malých návštěvníků a malování dýní. Děti budou moci získat poukázky do bludiště nebo na kolotoč v hračkářství Hamleys Praha. Pro malé i velké hosty bude samozřejmě připraven také bohatý brunch formou bufetu, který bude obsahovat sladké i slané dobroty. Dospělí zaplatí za vstup s neomezenou konzumací bufetu 250 Kč, děti pak 165 Kč. Pro děti cena zahrnuje také neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických nápojů.

Ve středu 31. října proběhne v Hard Rock Cafe Praha večírek pro dospělé. Od 20 hodin zahraje kapela SLAPDASH ROCKABILLY a ve 22 hodin ji vystřídá DJská hvězda Aleš Matoušek. Barmani nabídnou hostům speciální strašidelné drinky - Trick or Treat Freakshake a Vampire Blue Island Ice Tea, ale i osvědčenou koktejlovou klasiku. Celý podnik se zahalí do halloweenské atmosféry a pro zábavu bude připraven i foto koutek se strašidelnými rekvizitami. Vstup na akci je zdarma. Hrůzostrašné kostýmy jsou vítány.

Speciální halloweenské drinky budou k dostání od 26. 10. do 2. 11. 2018:

Vampire Blue Island Ice Tea – strašidelná halloweenská úprava klasického HRC koktejlu Electric Blues. Vodka, rum, gin, blue curacao, sweet & sour mix, doplněné Pepsi & jedlou želé ozdobou ve tvaru mozku. Cena koktejlu je 230 Kč.

Trick or Treat Freakshake – strašidelný freakshake s příchutí Oreo a s čokoládovou omáčkou, doplněný strašidelnými kyselými želé červy, šlehačkou a dvěma kousky čokoládové brownie. Cena za freakshake je 125 Kč.

Oba drinky je možné za příplatek zakoupit také v suvenýrové sklenici, kterou si zákazníci odnesou s sebou domů jako suvenýr.